Nutipesad

LTT valdkonda tutvustavad tegevused

Nutipesad

Nutipesades tutvustustavad nutikad õpilased ja õpetajad loodus-, täppisteaduste ja tehnoloogia valdkonda läbi erinevate kaasa tegemist võimaldavate tegevuste. Nutipesad sisustavad Võrumaa erinavad organisatsioonid. 

Nutipesad leiad Võru Kannel II korruselt.

Nutipesad ootavad võistlejaid ja külalisi uudistama 6. mail vahemikus kell 11.00-15.00.

Kui soovid ise avada oma boksi, tutvustada oma lasteaeda/kooli/organisatsiooni ja viia läbi üks lahe nutipesa, siis kirjuta aadressil nutivolur@gmail.com. Saada lühike tutvustus tegevuste ja läbiviijate kohta.

Nutipesadrobootikapäeval, 6. mail kell 11-15, Võru Kandlesootavad sind!

Mängupesa

Rõuge Põhikooli õpilased Richard, Kennet ja Oskar tutvustavad enda loodud Roblox mänge. Osalejad saavad mängida ning anda tagasisidet mängude loojatele.

Roblox nutipesa

Teaduspesa

Teaduspesas saab teha väikseid keemia- ja füüsikakatseid koos õpetaja Eva Helistega Muinasjutukodust. Kindlasti midagi sisiseb ja midagi sahiseb. Tule vaata ja proovi ise järele.

Teaduspesa

Ohutuspesa

Virtuaalreaalsusprillidega ohutusõppe mängu mängimine. Ohutuspesas kohtute Päästeameti esindajatega. Mängi ohtusmängu ja õpi samal ajal uusi tarkusi!

Ohutuspesa

Raamatupesa

Võrumaa Keskraamatukogu Lasteosakond on kohal põnevate raamatutega ja soovi korral võimalus meelepärast raamatut koju laenutada. Lisaks saab meisterda helikopterit.

raamatupesa

WeDo robootikapesa

Põlva Kooli õpetajad Annika ja Kristi on kohal Lego WeDo 2.0 komplektidega. Selles töötoas teeme tutvust mootorite ja anduritega, ehitame roboti ja programmeerime selle liikuma.

WeDo robootikapesa

Sphero nutipesa

Võru Kreutzwaldi Kooli robootikaringi õpilased tutvustavad Sphero RVR ja BOLT roboteid ning huvilised saavad nende robotitega takistusrada läbida.

Sphero nutipesa


Scratch mängupesa

Johann William tutvustab Scratch mängude loomise võimalusi ja näitab ka enda loodud mänge. Mänguhuviliste kohtumispaik!

Scratch mängupesa


VKHK nutipesa

Võrumaa Kutsehariduskeskuse noored tutvustavad enda loodud targa maja prototüüpi ja 3D printimist. Tule tutvu tuleviku tegijatega!

VKHK nutipesa


DUPLO ehitamispesa

Ehitamispesa kõige väiksematele külalistele. Klotsid ootavad ehitama maju, sildasid, torne, teid jne. Nuti-Võluri DUMPLO maailm ootab sind!

Nuti-Võluri duplopesa